KATILIM KOŞULLARI

Yarışmaya katılanların 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Başvuru http://jy.trafikhayattir.com/ web sitesi üzerinden yapılmalı.

En fazla 3 (üç) farklı eser ile her biri için yeni bir başvuru yaparak yarışmaya katılınabilir.

Hazırladığın jingle daha önce hiçbir mecrada yayımlanmamış olmalı. Daha önce sosyal medyada paylaşılmış bir çalışma (başka bir yarışmaya katılınmamış dahi olsa) katılım sağlayamaz.

Jingle, en az bir enstrüman kullanarak hazırlanmalı ve çalışmanın jingle olarak değerlendirilmesi için yüklenecek müzik ve sözlerin uyumlu olmasına dikkat edilmeli

Hazırlanan jingle, en az 45 saniye, en çok 120 saniye uzunluğunda olmalı.

Unutma! http://jy.trafikhayattir.com/ web sitesinde yer alan Yarışma Şartnamesindeki tüm maddelere kesinlikle uymalısın. Yarışma Şartnamesi ve brief kapsamı dışında kalan çalışmalar kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Yarışmaya başvurular yurt dışına da açık olup vize-pasaport gibi gereklilikler katılımcı tarafından, yol masrafları yarışma organizasyonu tarafından karşılanacaktır.

Jingle, http://jy.trafikhayattir.com adresindeki yönlendirme doğrultusunda hazırlanmalıdır. Belirtilen konu ve kurallar haricindeki çalışmalar değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Yarışma başvuru sitesi üzerinden profil oluşturulmalı, katılımcı hazırladığı eseri yükledikten sonra, formdaki bilgiler eksiksiz doldurmalıdır.

Başvuru için gönderilen jingle’da cinsellik, ırkçılık, din ve siyasete dair içerikler olmamalı, şartnamede belirtilen detaylara uygun olmalıdır. Olumsuz mesaj veren çalışmalar değerlendirmeye alınamaz.

Fikri ve sinai hakları/telif haklarını ihlal eden ses, fikir, metin ve başkaca herhangi bir durum içermemelidir.

Belirtilen son başvuru tarihine kadar yüklenen eser katılımcı tarafından, silinebilir ve/veya form içeriğinde düzenleme yapılabilir. Katılımcı, son başvuru tarihinden sonra yüklediği eseri geri çekemez, iade edilmesi talebinde bulunamaz.

Katılımcı, belirtilen son başvuru tarihine kadar, yüklediği eseri hiçbir iletişim mecrasında paylaşamaz.

Eserde herhangi bir markanın tanıtımı yapılmamalıdır.

17 Şubat'a tüm eserlerin sisteme yüklenmiş olması gerekmektedir.